S velkou radostí si Vám dovolujeme představit produkty kosmetické značky Verana, pro kterou má naše firma Afiro s.r.o. v České Republice výhradní zastoupení.

Z dlouholetých zkušeností víme, jak je těžké najít produkty splňující vysoké nároky na kvalitu použitých ingrediencí a výsledného efektu pro domácí a zejména pak pro profesionální použití v oblasti manikúry, pedikúry a masáží.

V roce 2000  jsme otevřeli Školící středisko „I“ Centrum akreditované Ministerstvem školství, které bez přerušení celé roky vzdělává budoucí manikérky, pedikérky, kosmetičky, kadeřníky a kadeřnice.  Od roku 2015 máme status Autorizované osoby a uchazeči vybraných oborů, tak získávají Živnostenský list ihned po absolvování kurzu a nepotřebují roční praxi ani odpovědného zástupce.

Po celou dobu se setkáváme s požadavkem budoucích profesionálů pracovat s produkty vysoké kvality založenými na přírodní bázi, které by byly vhodné pro všechny klienty (včetně těch, které trápí například alergie, atopický ekzém či lupénka), měly na pokožku viditelně blahodárný efekt a dobře se s nimi pracovalo.  Zároveň hledají produkty, které by byly cenově dostupné a nenavyšovaly výrazným způsobem ceny za služby. Rozmanitost parfemace či její absence a různorodost aktivních složek a jejich účinků je pak druhým kritériem, které umožňuje variabilně měnit produkty podle osobních preferencí, přání klienta či specifických problémů.

Na základě těchto požadavků a našich vynikajících zkušeností s produkty firmy Verana, jsme se rozhodli, nabídnout tyto produkty i Vám a v roce 2018 jsme za tímto účelem založili firmu Afiro s.r.o. .

Naším cílem je pomoci profesionálům v jejich práci a nabídnout jim produkty, které oni sami a zejména jejich klienti ocení.
S přáním spokojenosti v profesním i osobním životě

Ivana Košařová – majitelka Školícího střediska „I“ Centrum s farmaceutickým vzděláním, lektor praktické výuky oborů manikúra a pedikúra.

a

Bc. Petra Bromová – kosmetička a řasová stylistka oceněná druhým místem na Mistrovství ČR v objemovém prodlužování řas v roce 2014 a 2015, certifikovaná manikérka a pedikérka působící několik let jako lektor praktické výuky nehtové modeláže ve školícím středisku „I“ Centrum.

 

Proč právě Verana?

Společnost Verana byla založena v Lotyšsku v roce 2012. Specializuje se na vývoj a výrobu přírodních kosmetických produktů.
Všechny produkty jsou zhotoveny výhradně ručně a obsahují minimálně 99,8 % přírodních složek s použitím pouze extra panenských přírodních olejů a výtažků z léčivých rostlin. Žádný z produktů neobsahuje vodu, barviva ani GMO.
Speciálně navržená receptura a použití nízkých teplot umožňují zachovat léčivé vlastnosti všech složek produktů.

V současné době nabízí Verana produkty pro vlasy, obličej, tělo, ruce a nohy v unikátních řadách:

  • PRO 1 – bez parfemace, obsahuje 100% přírodních složek, použity extrakty z pampelišky, zázvoru a jitrocele.
  • Amber – obsahuje jantarový prášek čištěný speciální patentovanou technologií.
  • Coconut – produkty s příjemnou vůní kokosu, kokosovým olejem a částečky kokosu, jako přírodním abrazivem.
  • Dandelion – výtažky z kořene pampelišky obohacují produkty o své hojivé vlastnosti a snižují pigmentaci.
  • Ginger – zázvor pomáhá zlepšovat krevní oběh, působí protizánětlivě a má dokonalý hřejivý efekt.
  • Plantain – jitrocel je prospěšný pro své antiseptické a regenerační vlastnosti, pomáhá řešit akné a dermatitidy.
  • Turmeric – kurkuma má antiseptické, antioxidační a regenerační vlastnosti, reguluje tvorbu kožního mazu.
  • Aroma Line – nabízí rozmanitý výběr tělových masážních olejů s výtažky a esencemi z květin, ovoce a léčivých rostlin.