Od roku 2000 se zabýváme vzděláváním profesionálů z oblastí manikúry, pedikúry, kosmetiky a kadeřnictví ve školícím středisku “I” Centrum, akreditovaném MŠMT. Naše práce nás úzce spojuje s požadavky, představou a prací profesionálů, očekáváním a spokojeností klientů a přináší nám řadu nových zkušeností a příležitostí.
Jednou z nich bylo setkání s firmou Verana. Celý koncept a filozofie firmy a naše osobní zkušenost s jejich produkty nás v roce 2018 dovedla až k rozhodnutí založit firmu Afiro s.r.o. a přivézt produkty firmy Verana i do ČR.

Společnost Verana byla založena roku 2012 v Lotyšsku.
Od té doby se stala jedním z předních výrobců produktů pro wellness, které se těší oblibě mezi profesionály v mnoha zemích Evropy.

Jedná se o přírodní kosmetiku pro tělo, tvář, ruce a nohy, ve které nejsou obsaženy žádné konzervační látky, barviva ani GMO.
Mezi produkty najdete zvláště zajímavou řadu “PRO-1”, která je velmi vhodná při problémech s atopickým ekzémem, lupénkou a alergiemi nebo vysoce výživné máslové krémy, jejichž složení tvoří pouze extra panenské rostlinné oleje, másla a výtažky z léčivých rostlin.

Veškeré produkty jsou vyráběny s jediným cílem – nabídnout profesionálům co nejlepší podmínky pro práci a zároveň poskytnout klientům dokonalou péči o jejich pokožku.
Zvláštní důraz je kladen na výběr takových komponentů, které mají pro pokožku prospěšné a léčivé vlastnosti.

 

S přáním úspěchu a spokojenosti v profesním i osobním životě,

Ivana Košařová a  Petra Bromová